Wydarzenia Spektakle, koncerty dla dzieci

Wydarzenia - Spektakle, koncerty dla dzieci

Smok wawelski żarłok straszny

25. stycznia 2015 r. niedziela
ZAPRASZAMY NA KOMEDIOWE PRZEDSTAWIENIE DLA DZIECI PT. "SMOK WAWELSKI ŻARŁOK STRASZNY".
Inna Bajka - Dziadek do orzechów

25. stycznia 2015 r. niedziela
Wszystkich miłośników Innej Bajki zapraszamy już 25 stycznia godz.11:00 do SCKM ul. Wietora 13. Tym razem zostaniemy zabrani w w magiczny i piękny świat bajki - "Dziadek do orzechów". Zapraszamy!!!
Styczniowe teatrzyki dla dzieci w Pracowni Pod Baranami

25. stycznia 2015 r. niedziela
Plan styczniowych teatrzyków w Pracowni dla Dzieci.
Folklor razy trzy!

Folklor w NCK

25. stycznia 2015 r. niedziela
Przed wszystkimi miłośnikami autentycznego folkloru - tańca, tradycyjnych obrzędów i kolęd oprawionych żywą muzyką - trzy obowiązkowe koncerty. A że pora roku sprzyja takim klimatom, to oczywiście należy się spodziewać wszystkiego najlepszego. Zapraszamy!
Ptaki-dziwaki

25. stycznia 2015 r. niedziela
25 stycznia (niedziela) o g. 12 i 14 zapraszamy do Teatru Nowego w Krakowie na spektakl Patrycji Nowak "Ptaki-dziwaki".
Bajkowa Niedziela - doskonała zabawa w Galerii Bronowice

25. stycznia 2015 r. niedziela
Karnawałowe tańce, zabawy i konkursy oraz spektakl "Świat na wspak, czyli dorosły chłopak", to propozycja Galerii Bronowice dla dzieci na najbliższe niedzielne popołudnie.
NCK dla dzieci -  program na styczeń 2015

NCK dla dzieci - program na styczeń 2015

26. stycznia 2015 r. poniedziałek
Po Nowym Roku zapraszam wszystkie dzieci (i nie tylko) do Nowohuckiego Centrum Kultury! Wśród propozycji m.in:
Spektakle teatralne dla dzieci w NCK

26. stycznia 2015 r. poniedziałek
W 2015 rok wchodzimy bajkowo. I w takim klimacie mamy zamiar dotrwać do wakacji. Na początek cztery propozycje dla najmłodszych widzów. Klasyka wymieszana z nowościami, wesołe piosenki z wartką akcją, a dobra zabawa z odwiecznymi prawdami.
Królowa Śniegu

26. stycznia 2015 r. poniedziałek
Centrum Sztuki Współczesnej Solvay zaprasza na spektakl "Królowa Śniegu" Teatru Storia, który odbędzie się 26 stycznia 2015 r. o godzinie 10.00 i 12.30.
Tysięczny koncert dla dzieci w Filharmonii Krakowskiej

26. stycznia 2015 r. poniedziałek
Serdecznie zapraszamy na najbliższe koncerty dla dzieci - w poniedziałek 26 stycznia oraz w piątek 30 stycznia o godz. 9, 11 i 13 oraz w sobotę 31 stycznia o godz. 10 i 12. Szczególnym akcentem tych koncertów będzie zapewne przypomnienie, że wprawdzie historia cyklu "Koncerty dla dzieci" nie jest tak długa jak historia Filharmonii Krakowskiej, która w lutym obchodzić będzie jubileusz 70-lecia, jednak w mijającym właśnie 39. sezonie tych koncertów odbędzie się ni mniej ni więcej, tylko tysięczny koncert i to właśnie w styczniu!
Kot w butach

1. lutego 2015 r. niedziela
Patronat Miasta Dzieci
"Kot w butach", jeden z najatrakcyjniejszych tytułów baśniowej klasyki, znany jest chyba wszystkim - choćby ze zbiorów Ch. Perraulta czy braci Grimm.

Nie przegap - Spektakle, koncerty dla dzieci

Teatr Groteska w styczniu

4. stycznia 2015 r. niedziela - 30. stycznia 2015 r. piątek
Szanowni Państwo, Teatr Groteska serdecznie zaprasza w styczniu!
Na Dzikim Zachodzie muzyka gra!

14. stycznia 2015 r. środa - 8. lutego 2015 r. niedziela
Patronat Miasta Dzieci
Kowboje kręcący lasso pokrzykują do siebie wesoło, Indianie na rączych mustangach zanoszą się donośnym zaśpiewem, przy ognisku ktoś cicho podgrywa na gitarze, a na ganku pięknego rancza Old McDonald podśpiewuje starą melodię. Dziki Zachód to wspaniałe historie, wielkie przestrzenie, wielcy bohaterowie, ale też piękne dźwięki i morze muzyki 8 lutego Centrum Muzyki i Muzykoterapii "Gaia" pokaże najmłodszym kowbojom Dziki Zachód muzycznie.
Koncert i widowisko muzyczne dla dzieci - Z żeglarzami w świat

5. grudnia 2014 r. piątek - 20. lutego 2015 r. piątek
Patronat Miasta Dzieci
Od wielu lat jednymi z najpopularniejszych koncertów Festiwalu Shanties, cieszącymi się niesłabnącym powodzeniem są Koncerty dla Dzieci. To barwne przedstawienia wypełnione wspólna nauką piosenek, napisane specjalnie dla dzieci zawierające elementy ruchowe, grupowe tańce.
Uroczyste i bajkowe urodziny Zejmanowe

5. grudnia 2014 r. piątek - 21. lutego 2015 r. sobota
Patronat Miasta Dzieci
Widowiska zespołu Zejman i Garkumpel, jednego z najpopularniejszych autorów programów estradowych dla dzieci to barwne przedstawienia wypełnione wspólna nauką piosenek napisanych specjalnie dla dzieci zawierających grupowe tańce, naukę piosenek.
Festiwal Teatrów dla dzieci w NCK

16. lutego 2015 r. poniedziałek - 27. lutego 2015 r. piątek
Patronat Miasta Dzieci
FESTIWAL TEATRÓW dla DZIECI jest unikatowym wydarzeniem organizowanym od ponad 20 lat przez Nowohuckie Centrum Kultury. Festiwal - odbywający się rok rocznie podczas ferii zimowych - służy nie tylko popularyzacji sztuki teatralnej wśród dzieci i młodzieży, ale także kształceniu kultury teatralnej i wyrabianiu nawyków obcowania z kulturą.

Darmowy e-book dla Ciebie
Masz dość zmartwień, problemów i stresu? Te warsztaty internetowe uproszczą Ci życie
Oferujemy masy, które nigdy się nie znudzą. Sprawdź!
Te warsztaty internetowe są dla Ciebie!

styczeń

swiss cheap replica watchesreplica watches replica watches uk rolex replica watches replica watches replica watches replica watches uk