Wydarzenia Spektakle, koncerty dla dzieci

Pracownia pod Baranami dzieciom - kwiecień

11. kwietnia 2015 r. sobota
Patronat Miasta Dzieci
Harmonogram spektakli i warsztatów w Pracowni dla Dzieci w kwietniu 2015.
W krainie Narnii

12. kwietnia 2015 r. niedziela
Patronat Miasta Dzieci
Kultowa powieść autorstwa Clive'a Staplesa Lewisa wydobywa przy tym na światło dzienne wagę spraw najprostszych - siłę rodzinnych więzi, wierności i poczucia odpowiedzialności. Historia znana także z lubianych przez miliony ekranizacji, tym razem opowiedziana zostaje w nowy, zaskakujący sposób, w atrakcyjnej, teatralnej adaptacji.
Królowa Śniegu

12. kwietnia 2015 r. niedziela
Patronat Miasta Dzieci
Gdzie jest Kaj? Zaginął chłopiec - dobry, miły kolega z sąsiedztwa. Ktoś widział go beztrosko bawiącego się na śniegu, ktoś inny w saniach nieznajomej o lodowato zimnym, nieprzystępnym spojrzeniu. Może to ona uprowadziła go w nieznanym kierunku?

Nie przegap - Spektakle, koncerty dla dzieci

Dotknij Teatru 2015

27. marca 2015 r. piątek - 3. kwietnia 2015 r. piątek
Blisko 50 polskich miast "Dotknie Teatru" Wystawy lalek i masek teatralnych, przechadzki teatralne, czytanie bajek przez aktorów, pokazy charakteryzacji teatralnej, warsztaty rodzinne, spotkania z twórcami, premiery spektakli, musicale - to tylko niektóre z atrakcji, jakie w tym roku teatry z blisko 50 polskich miast przygotowały dla swoich widzów na Międzynarodowy Dzień Teatru.

Żółty jeździk firmy Baghera to marzenie każdego chłopca i niejednej dziewczynki!
Piękna, granatowa stal, połyskliwe, srebrne wykończenia, wygodne siedzisko, skrętna przednia oś oraz chroniące przed zarysowaniami, gumowe koła...
Przedstawiamy niezwykle kreatywną zabawkę - samochód na pedały firmy Baghera!
Wykonany z metalu jeździk posiada gumowe, nierysujące podłogi koła
Odkrycie, że odpychanie się za pomocą siły własnych nóżek może spowodować przemieszczanie się z miejsca na miejsce, wprawi Twoje dziecko w autentyczny zachwyt!
Piękny, metalowy samolot na pedały dostarczy Twojemu dziecku wiele radości i frajdy!

kwiecień

swiss cheap replica watches:replica watches replica watches uk rolex replica watches replica watches replica watches replica watches uk rolex replica fake watches replica watches Hublot replica