Wydarzenia Spektakle, koncerty dla dzieci

Wydarzenia - Spektakle, koncerty dla dzieci

Co mogą smoki? A czego nie! Zaraz dowiesz się

26. kwietnia 2015 r. niedziela
Przedstawienie teatralne w dwóch odsłonach, to wesoła historia przyjaciół Smoczka Obiboczka i mieszkańców leśnej polany. Zapraszamy na zabawne sytuacje, w których nasi mali bohaterowie okazują się nieposłusznymi i niegrzecznymi nicponiami, a w efekcie i tak wszystko kończy się dobrze.
Kot w butach

Patronat Miasta Dzieci
"Kot w butach", jeden z najatrakcyjniejszych tytułów baśniowej klasyki, znany jest chyba wszystkim - choćby ze zbiorów Ch. Perraulta czy braci Grimm.
Inna Bajka - 5 ziarenek grochu

26. kwietnia 2015 r. niedziela
Pan Piórko i Wędrowny Grajek zapraszają na bajkę "Pięć ziarenek grochu". Tym razem usłyszycie duńską baśń i duńskie dźwięki, czyli Hans Christian Andersen opowiedziany i zilustrowany muzyką na żywo. Czeka Was doskonała muzyczna zabawa.
Spektakle teatralne dla dzieci w NCK

28. kwietnia 2015 r. wtorek
W 2015 rok wchodzimy bajkowo. I w takim klimacie mamy zamiar dotrwać do wakacji. Na początek cztery propozycje dla najmłodszych widzów. Klasyka wymieszana z nowościami, wesołe piosenki z wartką akcją, a dobra zabawa z odwiecznymi prawdami.
NCK dla dzieci

28. kwietnia 2015 r. wtorek
Propozycje NCK na najbliższe wydarzenia:
Wiosenny cykl matinée - koncertów edukacyjnych dla juniorów i seniorów

Wiosenny cykl matinée dla juniorów i seniorów

29. kwietnia 2015 r. środa
Patronat Miasta Dzieci
Capella Cracoviensis znów wychodzi z propozycją skierowaną do dzieci, młodzieży i osób starszych. Na przełomie kwietnia i maja odbędzie się sześć kameralnych koncertów edukacyjnych.

Nie przegap - Spektakle, koncerty dla dzieci

30. Festiwal Piosenki Dziecięcej KOLOROWE NUTKI

8. kwietnia 2015 r. środa - 10. maja 2015 r. niedziela
Patronat Miasta Dzieci
30. jubileuszowy Festiwal Piosenki Dziecięcej "Kolorowe Nutki", który odbędzie się w Nowohuckim Centrum Kultury w dniach 19-21 maja 2015r. na stałe wpisał się w kalendarz krakowskich wydarzeń kulturalnych. Przegląd ma na celu stworzenie warunków dla rozwoju amatorskiego ruchu muzycznego oraz zainteresowania dzieci śpiewaniem piosenek.

ADIDAS LK Trainer Ortholite różowe adidasy
Granatowe adidasy z diodami na rzepy.
cena: 149 zł
Błękitne, superlekkie buty sportowe
cena: 119 zł
Piękna, granatowa stal, połyskliwe, srebrne wykończenia, wygodne siedzisko, skrętna przednia oś oraz chroniące przed zarysowaniami, gumowe koła...
Futurystyczne, sportowe obuwie dla chłopca
cena: 179 zł 289 zł
Dzieci - tak jak dorośli - uwielbiają zabawy samochodami! Bez względu na to, czy w grę wchodzi zwykła przejażdżka, czy wyścig samochodowy - emocje zawsze są ogromne!
Specjalistyczny samochód na pedały firmy Baghera to w istocie w pełni wyposażona wciągarka, która zachwyci wszystkich małych majsterkowiczów.
Stylowy, designerski samochód na pedały to marzenie wszystkich małych chłopców, dziewczynek zresztą też!

kwiecień

swiss cheap replica watches: rolex replica watches replica watches replica watches replica watches uk rolex replica fake watches rolex replica replica watches replica watches replica watches Hublot replica replica watches replica watches