Wydarzenia Spektakle, koncerty dla dzieci

Pracownia pod Baranami dla dzieci w maju

30. maja 2015 r. sobota
Patronat Miasta Dzieci
Harmonogram zajęć dla dzieci w Pracowni pod Baranami.
Jaś i Małgosia

30. maja 2015 r. sobota
Patronat Miasta Dzieci
Teatr Współczesny w Krakowie zaprasza Dzieci i Dorosłych na pełną czaru, emocji i wspólnej zabawy opowieść o Jasiu i Małgosi!
Kot w butach

Patronat Miasta Dzieci
"Kot w butach", jeden z najatrakcyjniejszych tytułów baśniowej klasyki, znany jest chyba wszystkim - choćby ze zbiorów Ch. Perraulta czy braci Grimm.
Inna Bajka

Inna Bajka - Kalosze Szczęścia

31. maja 2015 r. niedziela
Zapraszamy wszystkie dzieci w magiczny świat baśni. W ciekawej formie będziecie mogli udać się w cudowną podróż do świata muzyki.
Rodzina w Teatrze

Rodzina w Teatrze - Baśń o szczęściu

30. maja 2015 r. sobota - 31. maja 2015 r. niedziela
Patronat Miasta Dzieci
"Rodzina w Teatrze" to cykl przedstawień interakcyjnych przygotowanych dla całych rodzin. Chcemy, aby Rodzice z Dziećmi mogli wspólnie spędzić czas, przeżywając razem sztukę. Ale nie tylko... To także okazja do wspólnej zabawy, pokonywania nowych wyzwań oraz poznawania siebie nawzajem."
Bajki Symfonicznie

Bajki Symfonicznie. ZAPROSZENIA!

31. maja 2015 r. niedziela
Agencja Artystyczna Royal Art zaprasza na widowisko muzyczno-edukacyjne "Bajki Symfonicznie" - show muzyczne, które zabierze dorosłych w podróż do czasów beztroskiej radości, a przed dziećmi odkryje niezwykły świat ponadczasowych bajek i magicznych instrumentów.
Dzień Dziecka w Filharmonii Krakowskiej

31. maja 2015 r. niedziela - 1. czerwca 2015 r. poniedziałek
Wszystkich sympatyków "Koncertów dla dzieci" zapraszamy raz jeszcze do naszej Filharmonii, mimo, że tegoroczny cykl pod nazwą "Muzyczne opowieści" dobiegł już końca. Ale przecież przed nami piękne święto - Dzień Dziecka, w czasie którego nasi mali melomani powinni choć na chwilę zajrzeć do Filharmonii i pobawić się przy muzyce.
Dla najmłodszych w NCK

2. czerwca 2015 r. wtorek
Zapraszamy dzieci i młodzież!

show_count_pix
Piękny, metalowy samolot na pedały dostarczy Twojemu dziecku wiele radości i frajdy!
Skrętna przednia oś, powleczone gumą koła, ergonomiczna, dostosowana do potrzeb dziecka wysokość i przepiękny...
Chcesz sprawić, aby Twoje dziecko zapiszczało z radości? Podaruj mu ten wyjątkowy samochodzik na pedały!
ółty, stylowy samochód na pedały wprawi Twoje dziecko w autentyczny zachwyt!
U nas znajdą Państwo artykuły, z którymi każde dziecko chętnie będzie się uczyło
Piękna, stylowa linia, metaliczny połysk karoserii i te srebrne dodatki sprawiają, że dziecko poczuje się w nim, jak prawdziwy superkierowca!

swiss cheap replica watches: rolex replica watches replica watches replica watches replica watches uk rolex replica fake watches rolex replica replica watches replica watches replica watches Hublot replica replica watches replica watches