Wydarzenia Spektakle, koncerty dla dzieci

Rodzina w Teatrze - Cyrk Grandissimo. ZAPROSZENIA!

Wydarzenia - Spektakle, koncerty dla dzieci

Sobótki teatralne dla dzieci

7. marca 2015 r. sobota
Serdecznie zapraszamy najmłodszych do Norwida na "Sobótki Teatralne dla dzieci". Teatr Figur Kraków przygotował dla Was prawdziwą ucztę teatralną pełną wrażeń i przygód. Będą spektakle, teatralne warsztaty polaryzacyjne, cyrkowe, teatr cieni, opowiadanie baśni i wiele innych atrakcji dla najmłodszych, ciut starszych i dla całych rodzin. Zapraszamy do Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 5.
Co mogą smoki? A czego nie! Zaraz dowiesz się

8. marca 2015 r. niedziela
Przedstawienie teatralne w dwóch odsłonach, to wesoła historia przyjaciół Smoczka Obiboczka i mieszkańców leśnej polany. Zapraszamy na zabawne sytuacje, w których nasi mali bohaterowie okazują się nieposłusznymi i niegrzecznymi nicponiami, a w efekcie i tak wszystko kończy się dobrze.
Rodzina w Teatrze - Cyrk Grandissimo

Rodzina w Teatrze - Cyrk Grandissimo. ZAPROSZENIA!

7. marca 2015 r. sobota - 8. marca 2015 r. niedziela
Patronat Miasta Dzieci
"Rodzina w Teatrze" to cykl przedstawień interakcyjnych przygotowanych dla całych rodzin. Chcemy, aby Rodzice z Dziećmi mogli wspólnie spędzić czas, przeżywając razem sztukę. Ale nie tylko... To także okazja do wspólnej zabawy, pokonywania nowych wyzwań oraz poznawania siebie nawzajem."
Pracownia pod Baranami dzieciom - luty i marzec

Pracownia pod Baranami dzieciom - marzec

7. marca 2015 r. sobota - 8. marca 2015 r. niedziela
Harmonogram spektakli i warsztatów w Pracowni dla Dzieci w marcu 2015.
Cyrk  Rodzinny i Pan Ząbek

Cyrk Rodzinny i Pan Ząbek

8. marca 2015 r. niedziela
CYRK RODZINNY - pyszna zabawa dla Dzieci i Rodziców! Zapraszamy 8.03 o godzinie 10:00 do naszej familijnej przygody !! Tym razem zapraszamy na niezwykłe spotkanie z niezwykłym Panem Ząbkiem i jego magicznym show.
Interaktywny spektakl Ojej

8. marca 2015 r. niedziela
Interaktywny spektakl pt. "Ojej" jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 3-9 lat. Profesjonalni aktorzy śpiewają wierszowane teksty z muzyką „na żywo" graną na pianinie i drobnych instrumentach perkusyjnych. Bajka, w której realne elementy mieszają się z fantazją dziecka, nawiązuje do literatury dziecięcej (Konopnicka, Gałczyński) i nie zawiera żadnych elementów agresji.

Nie przegap - Spektakle, koncerty dla dzieci

Śpiąca Królewna - baśń muzyczna

28. stycznia 2015 r. środa - 14. marca 2015 r. sobota
Baśń muzyczna dla dzieci i dorosłych, według bajki francuskiego baśniopisarza epoki baroku Charlesa Perraulta. Niezwykła opowieść o pięknej Królewnie, która na skutek okrutnej przepowiedni Wróżki Ognia, zapadła w stuletni sen. Wróżka Wody złagodziła zły czar, obiecując, że po stu latach zjawi się młodzieniec z królewskiego rodu, który przywróci Królewnę do życia.

Szybka dostawa, niskie ceny, 100% oryginalnych produktów.
Oferujemy masy, które nigdy się nie znudzą. Sprawdź!

marzec

swiss cheap replica watchesreplica watches replica watches uk rolex replica watches replica watches replica watches replica watches uk