egmont_belka_080216

Wydarzenia

Przedstawienie dla dzieci w Teatrze Ludowym

Pyza na polskich dróżkach

29. marca 2012 r. czwartek - 30. marca 2012 r. piątek
Wędrówki rezolutnej, tryskającej dobrym humorem Pyzy, która uciekła ze stolnicy, żeby wędrować po Polsce, bawiły i uczyły wiele pokoleń Polaków. To dzięki jej fascynującym przygodom i dzisiaj młodzi widzowie mogą podziwiać piękno ojczystego krajobrazu, poznać wybrane regiony Polski, tradycje, zwyczaje, sztukę ludową.
Kiermasz wielkanocny w Krakowie

Kiermasz świec i ozdób wielkanocnych

29. marca 2012 r. czwartek - 30. marca 2012 r. piątek
Klub Mirage (os. Bohaterów Września 26). Kiermasz niepowtarzalnych świec ręcznej roboty. Możliwość zakupu oraz złożenia specjalnego zamówienia na dekorację stołów świątecznych oraz okolicznościowe upominki jako zajączki wielkanocne. Wstęp wolny.
Rodzinny Kazimierz. Zajęcia dla dzieci i rodziców w Krakowie

Sobota Palmowa na Szerokiej

31. marca 2012 r. sobota
Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie zaprasza dzieci i ich rodziców na sobotnie spotkania z kulturą Kazimierza. Interdyscyplinarne warsztaty w Galerii Atelier przy ul. Szerokiej są okazją do wspólnego poznania historii Kazimierza, życia jej dawnych mieszkańców, kultury i sztuki żydowskiej, bogatej architektury, a także współczesnego, tętniącego energią oblicza tego miejsca.
Baśnie i bajki polskie warte poznania

Wyścigi renów w Kinie Paradox

31. marca 2012 r. sobota
W soboty o godz. 16.00 w kinie PARADOX (ul. Krupnicza 38) czekają na najmłodszych najpiękniejsze polskie baśnie filmowe, zagadki i słodki poczęstunek. Tym razem po seansie zapraszamy dzieci na pląsy i zabawy plastyczne.
Warsztaty z robotyki dla dzieci w Krakowie

Warsztaty Wprowadzające z robotyki!

31. marca 2012 r. sobota
Zapraszamy już w sobotę na Warsztaty Wprowadzające, które pomogą w podjęciu decyzji o kontynuowaniu zajęć w ROBOTOWIE.
Dzień dobry, Panie Barbakanie

Dzień dobry, Panie Barbakanie

31. marca 2012 r. sobota
W najbliższą sobotę 31 marca o godzinie 17 odbędzie się premiera najnowszego przestawienia Integracyjnej Grupy Teatralnej KUCYKI działajacej przy Fundacji Hipoterapia Na Rzecz Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych. "Dzień dobry, Panie Barbakanie" to widowisko muzyczne z melodiami specjalnie skomponowanymi przez Monikę Błaszczyk-Bylicę i uroczymi tekstami Ewy Stadtmuller i Wandy Chotomskiej.
Bajki dla dzieci w Krakowie

Baranki Dzieciom - Miś Kudłatek

1. kwietnia 2012 r. niedziela
Kino Pod Baranami rozpoczęło kolejną edycję cyklu Baranki Dzieciom - poranków filmowych dla najmłodszych Widzów! W cyklu wiosennym projekcje odbywać się będą w niedzielne poranki, o godzinie 11.00.
Seanse bajkowe dla dzieci w Krakowie

Czytamy i oglądamy w Agrafce

1. kwietnia 2012 r. niedziela
"Czytamy i oglądamy w Agrafce" to program kina Agrafka skierowany do najmłodszych widzów. To cykl spotkań polegający na głośnym odczytaniu przez animatora fragmentu interesującej książki. Druga część spotkania to projekcja filmu, będącego adaptacją lektury lub film na motywach zbliżonych do tematyki książki. Po projekcji zapraszamy dzieci do "przenośnej pracowni plastycznej", gdzie za pomocą barw i kształtów będą mogły wyrazić zapamiętane z książki i filmu doznania.
Zabawy wielkanocne dla dzieci w Krakowie

Zabawy Wielkanocne w Gibonie

1. kwietnia 2012 r. niedziela
Wszystko rodzi się do życia, mamy wiele energii do spożytkowania. Dlaczego więc nie połączyć szalonych zabaw ruchowych z pięknymi tradycjami Świąt Wielkanocnych. 1 kwietnia 2012 roku (niedziela) zapraszamy na coniedzielny cykl- Niedzielne Animacje- od godziny 16.00 do 19.00. W tych godzinach na dzieciaki będzie czekał nasz Zielony Animator. W planie między innymi: taniec z jajkiem, turlanie jajka przez przeszkody, bitwy baranków, zawody pisklaczków, wyścigi zajączków, malowanie twarzy i wiele innych atrakcji.
Rodzinne warsztaty wielkanocne w Krakowie

Rodzinne warsztaty tworzenia zwierzątek z siana

1. kwietnia 2012 r. niedziela
Wielkanoc już bardzo blisko, w związku z tym zapraszamy Was serdecznie na unikatowe rodzinne warsztaty tworzenia zwierzątek z .... siana! Kurczaczki, kaczuszki i zajączki a może także dinozaury lub niedźwiadki jeśli tylko zmieszczą się do wielkanocnego koszyka ;-) można wykonać własnoręcznie pod okiem naszych animatorów Agnieszki i Krzysztofa Magdziaków wraz z córeczkami!
Targi Przedszkolaka 2012 w Krakowie

Targi Przedszkolaka w Krakowie

31. marca 2012 r. sobota - 1. kwietnia 2012 r. niedziela
Patronat Miasta Dzieci
Już w najbliższy weekend 31 marca i 1 kwietnia 2012 zapraszamy wszystkie krakowskie przedszkolaki wraz z rodzicami, rodzeństwem i znajomymi na kolejne spotkanie z "zabawą i edukacją dla całej rodziny". Przed nami weekend pełen pozytywnych, rodzinnych emocji.
Targi Przedszkolaka 2012 w Krakowie

Świat Księcia Albinka na Targach Przedszkolaka

31. marca 2012 r. sobota - 1. kwietnia 2012 r. niedziela
To wspaniałe barwne przedstawienie w konwencji fantastycznej historii. Opowiada o królewskiej rodzinie mieszkającej ma gwieździe Bibu, o dwojgu małych książętach, Balbince i Albinku. Psoty i zabawa cały czas towarzyszą naszym bohaterom, którzy się nie lubią, do pewnego momentu, kiedy to staje się coś niezwykłego.
Spektakl dla dzieci w Krakowie

Księżniczka na ziarnku grochu - przedstawienie dla dzieci

1. kwietnia 2012 r. niedziela
To spektakl inny niż wszystkie choć oparty na znanej wszystkim historii księcia poszukującego prawdziwej księżniczki, która ma zostać jego żoną. Do pałacu przybywają możne panny ze wszystkich stron świata. Ale książę tylko kręci nosem. Nieoczekiwanie u pałacowych drzwi pojawia się zmoknięta, zmęczona, bosa dziewczyna.
Wielkanocne warsztaty dla dzieci w Krakowie

Wielkanocne Świętowanie

1. kwietnia 2012 r. niedziela
Tym razem uczestnicy zajęć będą wędrować przez galerię w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania związane ze Świętami Wielkanocnymi. Odkryją obrazy ilustrujące wydarzenia biblijne związane z największym świętem Chrześcijan. Dowiedzą się też co łączy żydowską Paschę i Wielkanoc.
Targi Przedszkolaka w Krakowie

Klub Malucha Okno na świat zaprasza na Targi Przedszkolaka

31. marca 2012 r. sobota - 1. kwietnia 2012 r. niedziela
Oferujemy różnorodne atrakcje: zabawy plastyczne, warsztaty kulinarne dla najmłodszych, origami, warsztaty biżuterii, porady logopedyczne, niespodzianki. Podczas targów prowadzić będziemy wstępny nabór do Klubu Malucha na rok 2012/2013 oraz uzupełniające zapisy na rok bieżący.
Kiermasz Wielkanocny

Kiermasz Wielkanocny w Nielepicach

1. kwietnia 2012 r. niedziela
Stadnina Koni Huculskich w Nielepicach zaprasza w NIEDZIELĘ 1 kwietnia od godz. 11:00 na Kiermasz Wielkanocny połączony z warsztatami dla dzieci i młodzieży.
Wielkanocne warsztaty rzemiosła i kiermasz świąteczny

Wielkanocne warsztaty rzemiosła i kiermasz świąteczny

31. marca 2012 r. sobota - 1. kwietnia 2012 r. niedziela
Już w najbliższy weekend (31.03.-1.04.) ŻyWa Pracownia i Szlak Tradycyjnego Rzemiosła zapraszają na WEEKEND PALMOWY w ramach Wielkanocy na Ludowo.
X Wielkanocny Festiwal Tradycji i Obrzędu

X Wielkanocny Festiwal Tradycji i Obrzędu

1. kwietnia 2012 r. niedziela
Dla wszystkich oczekujących z niecierpliwością Świąt Wielkanocnych Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży przygotowało wyjątkowe wydarzenie - wielkanocne tradycje, obrzędy, zwyczaje i wierzenia w prawdziwie artystycznej oprawie przy udziale twórców ludowych, artystów, dzieci, młodzieży, mieszkańców miasta i okolic oraz turystów, a wszystko na ludowo i z przytupem!
prima aprilis

Prima Aprilis z Miastem Dzieci :)

1. kwietnia 2012 r. niedziela
W najbliższą niedzielę 1 kwietnia! Zatem już pora, żeby wymyśleć parę figli, psot i żartów dla najbliższych. Jest to jedyny dzień w roku, kiedy praktycznie bezkarnie można robić sobie psikusy (oczywiście w ramach rozsądku!) bez obawy o ukaranie:)
Andrzejkowe wróżby dla dzieci

Andrzejkowe wróżby dla dzieci

28. listopada 2012 r. środa - 30. listopada 2012 r. piątek
Zbliżają się ANDRZEJKI! A jeśli Andrzejki, to zabawa, wróżby i swawole! Chcielibyście sobie przypomnieć wróżby z dzieciństwa? Szukacie pomysłów na nowe andrzejkowe wróżenie? Zapraszamy!

Nie przegap

wakacje 2012 dla dzieci od 6 do 12 lat

Ruszyły zapisy na wakacje 2012 w Wiosce Bullerbyn

9. marca 2012 r. piątek - 18. marca 2012 r. niedziela
Patronat Miasta Dzieci
Tuż pod Warszawą w maleńkiej wsi Świętochów Fundacja Bullerbyn wskrzesiła ducha książek Astrid Lindgren. Zobaczcie swobodnie odkrywany przez dzieci świat, w którym istnieją uważni, potrafiący słuchać dorośli. W Bullerbyn dzieci mieszkają i doświadczają sukcesów samodzielności podczas pierwszego w ich życiu wyjazdu bez mamy i taty. Zapraszamy przez całe wakacje na turnusy jedno i dwutygodniowe.
To wszystko rodzina!

To wszystko rodzina!

22. lutego 2012 r. środa - 27. marca 2012 r. wtorek
Patronat Miasta Dzieci
Czytając tę pięknie ilustrowaną książkę, na pewno znajdziesz historię własnej rodziny i wyjaśnienie, dlaczego jest taka unikalna. Być może dlatego, iż taka rodzina jak twoja jest tylko jedna jedyna na całym świecie.
Zajęcia dla dzieci w Krakowie

Brykadełko - zajęcia dla maluszków. Nowe grupy

2. marca 2012 r. piątek - 28. marca 2012 r. środa
Brykadełko to zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 10 do 18 miesiąca życia wraz z opiekunami (rodzice, dziadkowie, ciocie, wujkowie, nianie). Spotkania są ukierunkowane na wszechstronny rozwój funkcji poznawczych dzieci oraz na budowanie relacji z opiekunem. To także skarbnica pomysłów na spędzanie czasu z dzieckiem w domu.
Pomóż dziecku przetrwać rozwód

Pomóż dziecku przetrwać rozwód

3. marca 2012 r. sobota - 28. marca 2012 r. środa
Patronat Miasta Dzieci
Pamiętajcie, podczas rozwodu dzieci mogą doświadczyć nie tylko poczucia straty i smutku, ale też otrzymać wzorzec zachowań, który zaowocuje w przyszłości. Stanie się tak, jeśli rodzice potrafią zachować się właściwie i nie przestaną odnosić się do siebie z szacunkiem.
Angielski dla dzieci w Krakowie

Angielski dla maluchów

8. marca 2012 r. czwartek - 30. marca 2012 r. piątek
MINI MASTER CLASS - w Masters już maluchy uczą się angielskiego! Zapraszamy rodziców z maluszkami do 3 lat na zajęcia muzyczno ruchowe, w trakcie których będą mogły nie tylko poznać podstawowe słówka, ale przede wszystkim osłuchać się z językiem. Dzieci będą miały okazję nabrać pewności siebie i przy okazji świetnie się bawić. Zajęcia są prowadzone przez bardzo kreatywną i doświadczoną lektorkę, która sprawi, że każde warsztaty będą przyjemnością, a dzieciaczki z przyjemnością będą wracać do Masters.
pomoc i wsparcie w zakresie edukacji dzieci niepełnosprawnych

Wszystko jasne

20. lutego 2012 r. poniedziałek - 31. marca 2012 r. sobota
Projekt Wszystko jasne walczy, aby jak najwięcej uczniów niepełnosprawnych uczyło się w placówkach ogólnodostępnych możliwie blisko miejsca zamieszkania.
książka dla dzieci

Mukolinek, czyli książeczka o mukowiscydozie

5. marca 2012 r. poniedziałek - 31. marca 2012 r. sobota
Mukolinek czyli książeczka, która motywuje dzieci z mukowiscydozą do walki z chorobą. Eksperci Instytutu Matki i Dziecka opracowali książeczkę dla dzieci zmagających się z mukowiscydozą. Książeczka Mukolinek dedykowana jest wszystkim dzieciom i ich rodzicom, którzy na co dzień podejmują wyzwania stawiane przez chorobę.
Warsztaty robotyki dla dzieci w Krakowie

Trybikowo.pl - Warsztaty z robotyki dla dzieci. Zapisy!

12. marca 2012 r. poniedziałek - 31. marca 2012 r. sobota
BUDUJEMY ROBOTY! Trybikowo.pl to warsztaty dla dzieci w wieku od 6 do 14 lat, zainteresowanych robotyką! Na zajęciach uczestnicy: budują i programują roboty z klocków Lego WeDo i Lego Mindstormsw, zdobywają wiedzę z zakresu konstruowania i programowania, rozwijają swoją kreatywność i wyobraźnię przestrzenną, uczą się pracy w grupach, poprzez samodzielne wykonywanie konstrukcji umacniają wiarę we własne możliwości.
Odliczanie dni do przylotu bocianów

Odliczanie dni do przylotu bocianów

23. marca 2012 r. piątek - 31. marca 2012 r. sobota
Z każdym dniem wracające z Afryki bociany białe są coraz bliżej Polski. 14 marca w rejonie granicy turecko-syryjskiej przeleciało około 20 000 bocianów. Pokonanie odległości między Turcją a Polską zajmuje ptakom od 5 do 10 dni. Spodziewamy się więc, że wiele z nich dotrze do celu właśnie w tym tygodniu. Zachęcamy do wypatrywania tych majestatycznych zwiastunów wiosny i wzięcia udziału w kampanii Spring Alive.
Super - Charlie

Super - Charlie

8. marca 2012 r. czwartek - 2. kwietnia 2012 r. poniedziałek
Patronat Miasta Dzieci
W książce (będącej pierwszą częścią cyklu o Super-Charliem) poznajemy roztargnioną i lekko zwariowaną rodzinę. Mama i Tata szybko zapominają o wszystkim, co wydaje im się dziwne w Charliem, składając to na karb braku snu. Poznajemy też Dziadka, który od czasu do czasu opiekuje się Charliem oraz Babcię, która często odwiedza wnuka. Babcia to jedyna osoba, która "rozgryzła" Charliego. Dzięki temu Charlie może z nią o wszystkim porozmawiać, a nawet skorzystać z jej pomocy.
Have fun writing in English

Have fun writing in English

5. marca 2012 r. poniedziałek - 2. kwietnia 2012 r. poniedziałek
Patronat Miasta Dzieci
Have fun writing in English and win subscriptions to on-line PWNs Oxford Dictionary! Send us your thoughts (1000-1500 words)on one or more of the following: What are the best things about Poland? What other countries do you like and why? Send us a few photos of your favorite Polish places and write why you like them. 5 winners will be selected every 2 weeks for next 10 weeks.
Zajęcia dla dzieci w Krakowie

Klub Pędzelek i Nutka zaprasza na zajęcia

14. marca 2012 r. środa - 5. kwietnia 2012 r. czwartek
Klub Pędzelek i Nutka SCKM zaprasza na zajęcia dzieci w wieku przedszkolnym.
Konkurs Disney

Ta opowieść zaczyna się od Ciebie. Konkurs

12. marca 2012 r. poniedziałek - 6. kwietnia 2012 r. piątek
Patronat Miasta Dzieci
Disney oraz magazyn dla dzieci Księżniczka zapraszają wszystkie małe księżniczki do wielkiego konkursu "Ta opowieść zaczyna się od Ciebie". Zaprojektuj królewską wizytówkę na drzwi swojej komnaty i wygraj wycieczkę do DISNEYLAND PARIS, meble do swojego pokoju lub jedną z ponad 90 fantastycznych nagród.
meble dla dzieci

Zestawy mebelków od Lululaj

12. marca 2012 r. poniedziałek - 6. kwietnia 2012 r. piątek
LULULAJ poszerza swoją ofertę o kolejne produkty tworząc piękne zestawy mebelków składające się z kołyski lub łóżeczko-kołyski, stolika do przewijania oraz narzutki w formie patchworku. Ponadto do kołyski producent proponuje funkcjonalną przystawkę - półkę na kółeczkach, dzięki której wszystkie niezbędne rzeczy są pod ręką, a kołyskę można przemieszczać w dowolne miejsce w domu.
wakacje 2012

Tenisowe wakacje ze sporteum

12. marca 2012 r. poniedziałek - 8. kwietnia 2012 r. niedziela
Zapraszamy na pełne przygód i sportu obozy tenisowe dla dzieci i młodzieży. Podczas obozów Sporteum dzieci czują się dobrze. Przygody i tenis na każdym poziomie to nasza specjalność. Dbamy jednak nie tylko o atrakcyjny program sportowy i animacyjny. Dla nas bardzo ważne jest słuchanie dzieci. Otaczamy dzieci opieką, szanujemy i pielęgnujemy przyjazną atmosferę.
Zrozumieć dzieci. Jak kształtuje nasze dzieci ewolucja

Zrozumieć dzieci. Jak kształtuje nasze dzieci ewolucja

16. marca 2012 r. piątek - 8. kwietnia 2012 r. niedziela
Rozwojowi dziecka towarzyszymy z radością i zdumieniem - choć często też z bezradnością. Dlaczego dziecko nie zasypia? Dlaczego ciągle się budzi? Dlaczego tak często płacze? Dlaczego zachowuje się jak tyran? Dlaczego tak kiepsko je? Dlaczego jeszcze nie korzysta z nocnika? Dlaczego ciągle trzyma się matczynej spódniczki? Dlaczego jest takie, a nie inne? Czy za tym wszystkim kryją się błędy wychowawcze?
Rodzinny wyjazd na Wielkanoc

Rodzinne Święta Wielkanocne w Hotelu Platinum

26. marca 2012 r. poniedziałek - 8. kwietnia 2012 r. niedziela
Oferta wielkanocna mazurskiego hotelu skierowana jest głównie do rodzin z dziećmi, dlatego też w programie znalazły się zajęcia i animacje w rodzinnym centrum zabaw "Kidz Fun", wieczorne seanse bajkowe, wycieczka do pełnego atrakcji Parku Collisa, zabawa integracyjna z nagrodami "Ukryta pisanka" oraz wodna bitwa w Śmigus Dyngus w hotelowym Aquaparku. Nie zabraknie także zajęć dla dorosłych.
Poczytaj mi, mamo...

Poczytaj mi, mamo... Odkryjmy czar starych książek

25. lutego 2012 r. sobota - 10. kwietnia 2012 r. wtorek
Każdy z nas wraca myślami do starych, pięknych książek z dzieciństwa. Książek, które budzą wspomnienia i zarazem łączą pokolenia. Razem z rodziną warto poszperać na strychu lub w piwnicy, by znaleźć tam cenny skarb w postaci książki i dzięki temu przypomnieć sobie czar dawnej, dobrej literatury dla dzieci i młodzieży.
Krowa Matylda na czatach

Krowa Matylda na czatach

19. marca 2012 r. poniedziałek - 10. kwietnia 2012 r. wtorek
Codziennie rano już przy dojeniu Matylda niecierpliwie wyglądała na podwórze. Było bowiem coś, co krowa Matylda kochała nad życie! Ciekawa książka o zawadiackiej krowie, przeganianym listonoszu i gospodyni, która chciałaby dostawać niezniszczone paczki.
Zdrowy But - wkładki dziecięce

Zdrowotne wkładki do bucików dziecięcych

28. marca 2012 r. środa - 11. kwietnia 2012 r. środa
Z myślą o zdrowiu i wygodzie małych stópek firma Birkenstock zaprojektowała specjalne wkładki do butów dziecięcych. Są one wykonane z korka i wyściełane naturalną skórą, a dzięki podparciu łuku poprzecznego i podłużnego wspomagają prawidłowe ułożenie stopy. W naszej ofercie mamy także obuwie z wyprofilowaną wkładką dla dzieci i dorosłych. Wkładki i obuwie firmy Birkenstock są zalecane przez ortopedów w celu zapobiegania płaskostopiu lub w celu jego korekcji.
Junior Squash Program

Juniorska szkółka squasha oraz zajęcia gimnastyki korekcyjnej dla dzieci w Racquet Squash Club

28. marca 2012 r. środa - 11. kwietnia 2012 r. środa
W Racquet Squash Club trwa kolejny sezon 2011/2012 "Junior Squash Program" czyli zajęć przygotowanych specjalnie dla młodych miłośników squasha. To już trzeci rok naszej działalności i można śmiało powiedzieć, że jesteśmy największą szkółką juniorską squasha w Krakowie!
Nowe życie Tildy Bengtsson

Nowe życie Tildy Bengtsson

21. marca 2012 r. środa - 15. kwietnia 2012 r. niedziela
Patronat Miasta Dzieci
Kiedy sześcioletnia Tilda Bengtsson dowiaduje się, że rodzice się rozwodzą, nie bardzo rozumie dlaczego mama i tata nie mogą być razem. Rodzice sprzedają wspólny dom i kupują oddzielne mieszkania. Tilda musi zostawić wszystko, co tak dobrze zna i zamieszkać na przemian, tydzień u mamy, tydzień u taty. Co czuje Tilda kiedy musi podzielić swoje ulubione pluszaki między dwa domy? Jak to jest tęsknić za tatą podczas pobytu u mamy, albo tęsknić za misiem, który akurat został u taty?
Telefon zaufania

Wesprzeć dziecko rozmową

5. marca 2012 r. poniedziałek - 15. kwietnia 2012 r. niedziela
Aby wesprzeć dziecko rozmową, potrzebujemy Twojego wsparcia Kłopoty z nauką, kłótnie z koleżankami, nieporozumienia z rodzicami. Każdy z nas pamięta, jak trudny był okres dorastania. Problemy nastolatków są wciąż podobne. Jednak od kilku lat mogą się nimi podzielić z anonimowymi powiernikami. Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111 pomaga setkom dzieci dziennie.
Świstawka

Świstawka Marii Szajer

21. marca 2012 r. środa - 16. kwietnia 2012 r. poniedziałek
Wielka wyprawa nieustraszonych poszukiwaczy Maminej Świstawki W życiu każdego świstaka najważniejsza jest świstawka. Wie o tym nawet najmniejsze świstaczątko. Kiedy więc pewnego dnia ginie Świstawka Mamy, zadziorna Ziutka i jej trochę niesforni bracia wyruszają na poszukiwania.
Czarne stopy

Czarne stopy

25. marca 2012 r. niedziela - 16. kwietnia 2012 r. poniedziałek
Patronat Miasta Dzieci
Wakacje rozpoczęte i zastęp "Czarnych stóp" może pojechać na obóz harcerski w Góry Świętokrzyskie. Ich zadaniem będzie nie tylko pilnowanie nocą obozu, czy zdobywanie konkretnych sprawności, harcerze muszą się dowiedzieć kto podkrada jedzenie z obozowej kuchni i wytropić tajemnicze "Leśne oko". Letnia przygoda młodych druhów na zboczu Diabelskiego Kamienia rozśmieszy, zaskoczy, a czasem wzruszy.
Głosowania w Konkursie na Najlepszą Książkę Dziecięcą Przecinek i Kropka

Głosowania w Konkursie na Najlepszą Książkę Dziecięcą Przecinek i Kropka 2011

7. marca 2012 r. środa - 17. kwietnia 2012 r. wtorek
Patronat Miasta Dzieci
Startuje trzecia edycja plebiscytu dotyczącego książek dla najmłodszych. Empik zaprasza dzieci i rodziców do internetowego głosowania w Konkursie na Najlepszą Książkę Dziecięcą "Przecinek i Kropka" 2011.
Zajęcia adaptacyjne dla dzieci w Krakowie

Happy Baby - zajęcia adaptacyjne dla dzieci

13. marca 2012 r. wtorek - 18. kwietnia 2012 r. środa
Zajęcia adaptacyjne dla dzieci, które nie chodzą do przedszkola. W Masters będą mogły spędzić poranki w kreatywny sposób. Będzie to czas poświęcony na wesołą zabawę, rysowanie i śpiewanie. Maluchy będą mogły oswoić się z rówieśnikami, a opiekę zapewni im wykwalifikowana opiekunka, która będzie jednocześnie uczyła je języka angielskiego.
Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

20. marca 2012 r. wtorek - 20. kwietnia 2012 r. piątek
Patronat Miasta Dzieci
Do tej pory Anna Dereszowska współpracowała z zespołem jako wokalistka a wcześniej gwiazda ich teledysków. Audiobook "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków" to dla nich zupełnie nowe wyzwanie. Tym razem aktorka i De Mono wcielą się w popularne, bajkowe role.
Warsztaty Rodzinnej Animacji Filmowej w Krakowie

W rodzinnym albumie. Warsztaty Rodzinnej Animacji Filmowej

15. marca 2012 r. czwartek - 20. kwietnia 2012 r. piątek
Rodzinne wspomnienia, wspólnie przeżyte przygody, podróże, familijne opowieści czy inne historie z rodziną w roli głównej to tematy naszych filmów animowanych. Warsztaty rozpoczniemy od przygotowania krótkich scenariuszy i storyboardów (scenariuszy rysunkowych). Następnie przygotujemy scenografię i wykonamy cykle zdjęć poklatkowych. Finałem pracy będzie obróbka komputerowa zdjęć i wykonanie animacji.
Nauka gry na gitarze dla dzieci w Krakowie

Nauka gry na gitarze dla dzieci. Pierwsze zajęcia gratis

21. marca 2012 r. środa - 20. kwietnia 2012 r. piątek
Od 19 marca do 2 kwietnia pierwsze wejście dla nowych dzieci na zajęcia NAUKI GRY NA GITARZE gratis! Zapraszamy na zajęcia w Klubie Laloba, podczas których dzieci wejdą w fascynujący świat grania na gitarze. Nauczą się podstawowych chwytów, utworów, terminologii.
Warsztaty dla dzieci w Krakowie

Liga Robotyki - warsztaty z robotyki dla dzieci i młodzieży

21. marca 2012 r. środa - 20. kwietnia 2012 r. piątek
Liga Robotyki to warsztaty z robotyki dla dzieci w wieku 8-12 lat. W trakcie kursu uczestnicy zdobywają wiedzę z zakresu matematyki, fizyki, robotyki i programowania, a następnie wykorzystują ją praktycznie.
Warsztaty dla dzieci w Krakowie

Wiosenne zajęcia z robotyki dla dzieci

21. marca 2012 r. środa - 20. kwietnia 2012 r. piątek
Warsztaty z robotyki to połączenie edukacji z zakresu nauk ścisłych, zabawy kolorowymi zestawami dydaktycznymi LEGO i majsterkowania. Program zajęć został opracowany przez ekspertów od robotyki dla dzieci oraz pedagogów z wieloletnim doświadczeniem, których łączy zapał do odkrywania dziecięcych talentów.
Zajęcia dla dzieci w Krakowie

Klubu Malucha Panda zaprasza dzieci!

21. marca 2012 r. środa - 20. kwietnia 2012 r. piątek
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 8 miesiąca do 5 lat do Klubu Malucha Panda. Zapewniamy profesjonalną opiekę przez cały rok w dni powszednie od 7.00 do 18.00. Stawiamy sobie za cel wspomaganie i wspieranie rodziców w wychowaniu ich dzieci. W naszym Klubie zapewniamy przyjazną i domową atmosferę, a Rodzice mają gwarancję, iż ich pociechy będą u nas bezpieczne, uśmiechnięte i radosne.
Dbaj o fejs

Dbaj o fejs

23. marca 2012 r. piątek - 22. kwietnia 2012 r. niedziela
"Dbaj o fejs" - Fejsmen uczy bezpieczeństwa w serwisach społecznościowych Fejsmen to bohater kampanii społecznej prowadzonej pod hasłem "Dbaj o fejs", kierowanej do młodych użytkowników serwisów społecznościowych. Jej celem jest zwrócenie uwagi na problem prywatności w sieci. Stylizowany na superbohatera Fejsmen dysponuje nadnaturalnymi umiejętnościami
badanie stóp

Bezpłatne badania stóp dziecka

21. marca 2012 r. środa - 24. kwietnia 2012 r. wtorek
W ramach programu profilaktyki zdrowotnej firma Memo bierze czynny udział w organizacji cyklicznych bezpłatnych badań stóp. Oto miejsca kolejnych akcji:
Warsztat rozwoju osobistego

Przekonaj się do siebie - Przekonaj się do życia

16. marca 2012 r. piątek - 30. kwietnia 2012 r. poniedziałek
7-dniowy warsztat rozwoju osobistego. Odkryj swoją wewnętrzną siłę, odporność, radość i pełnię życia. Zaangażuj i uwolnij swój umysł, ciało, emocje i ducha. Na żeglującym jachcie, w uroczych dzikich zatokach, w malowniczych portach i miasteczkach. Wspierać Cię będzie grupa interesujących, poszukujących ludzi, ruch, taniec i muzyka.
film dla rodziców

Co zamiast klapsa?

19. marca 2012 r. poniedziałek - 30. kwietnia 2012 r. poniedziałek
Wybieganie na ulicę, nieustanne kłótnie z rodzeństwem czy rzucanie się na podłogę w supermarkecie. Takie zachowania potrafią wyprowadzić z równowagi niejednego rodzica. W odpowiedzi na potrzebę rozwijania umiejętności wychowawczych Fundacja Dzieci Niczyje przygotowała animowany film prezentujący jak bezpiecznie radzić sobie z trudnymi zachowaniami najmłodszych.
Świat dinozaurów - IV ogólnopolski konkurs plastyczny

Świat dinozaurów - IV ogólnopolski konkurs plastyczny

9. listopada 2011 r. środa - 10. maja 2012 r. czwartek
Nazwa dinozaury wywodzi się z języka greckiego i oznacza straszny jaszczur. Ta nazwa doskonale oddaje charakter niektórych gatunków tych stworzeń.
Jaja je Koko Dżambo! W Galerii Kraków Plaza

Jaja je Koko Dżambo! W Galerii Kraków Plaza

30. marca 2012 r. piątek - 27. listopada 2014 r. czwartek
Już od 30 marca w Galerii Kraków Plaza będzie można poczuć wielkanocną atmosferę. To wszystko za sprawą projektu "Jaja je Koko Dżambo! Promocja z jajem". Z tej okazji zapraszamy wszystkich Klientów na przedświąteczne zakupy, którym towarzyszyć będą liczne zabawy, warsztaty plastyczne dla dzieci oraz wydawanie wielkanocnych prezentów.
W każdy czwartek wysyłamy najświeższe wiadomości
o imprezach dla dzieci, pomysłach na zabawy i konkursach
z atrakcyjnymi nagrodami. Wśród czytelników losujemy bezpłatne zaproszenia! Zapisz się - to nic nie kosztuje!
wybierz region: 
wpisz email:
akceptuję politykę prywatności
zobacz, jak wygląda newsletter

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

zapisz się na newsletter


NA KAŻDĄ OKAZJĘ...


Odbierz prezent od Miasta Dzieci!
 
KALENDARZ WYDARZEŃ
marzec 
dzisiaj
Pn Wt śr Cz Pt So Nd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
nasi eksperci
Wojciech Eichelberger
Psycholog, psychoterapeuta, współtwórca Instytutu Psychoimmunologii
Aneta Strelau
Dietetyk kliniczny z wieloletnim doświadczeniem
zadaj pytanie