Bajkowy Bal z Panią Zamiecią

15. stycznia 2012 r. niedziela

"Bajkowe bale" to cykl imprez rodzinnych (11 tytułów) , których scenariusze oparte są na klasycznej literaturze dla dzieci (głównie na bajkach J.H. Andersena i Braci Grimm). Cykl jest adresowany do dzieci w wieku 3-7 lat i ich rodziców. Bale, które są formą teatralno - muzyczno- taneczną, prowadzą aktorzy scen krakowskich , do tańca gra na żywo zespół muzyczny. Wspólna zabawa dzieci i rodziców (tańce i udział w scenkach teatralnych) integrują uczestniczące w imprezie rodziny.

Do każdego bajkowego balu przygotowana jest specjalna scenografia, która przeniesie uczestników w tajemniczy świat baśni. Aktorzy poprowadzą dzieci przez fabułę , której kluczowe sceny odgrywają w bliskim kontakcie z roztańczonymi uczestnikami. Każdy, kto przyniesie własny aparat, może po zakończeniu balu zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z bajkowymi postaciami na tle scenografii.

Cena biletu dla dziecka 18,00 zł ( dla dwojga dorosłych opiekunów wstęp wolny)

Sprzedaż biletów od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 18.00 w Sali Tańca Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 4, Kraków, tel. 12-644-38-98, 12-642-28-70

15 stycznia, godz. 11.00
Sala Tańca Ośrodka Kultury im. C. K.Norwida, os. Górali 4